yes Блог - Чому потрібно купувати шкільну форму у перевіреного виробника?
×

Регистрация

Войти

Имя обязательно!
Фамилия обязательна!
Имя недействительно!
Фамилия не действительна!
Это не email!
Email обязателен!
This email is already registered!
Необходим пароль!
Введите действительный пароль!
Пожалуйста, введите 6 или более символов!
Пожалуйста, введите 16 или менее символов!
Пароли не совпадают!
Условия использования обязательны!
Неверный email или пароль!

Чому потрібно купувати шкільну форму у перевіреного виробника?

У шкільній формі дитина перебуває майже половину дня, тому дуже важливо, щоб в ній було зручно, комфортно і безпечно для здоров'я. Комфорт повинен бути і для дитини при носінні одягу, і для батьків при догляді за цим одягом. Перевірений виробник завжди проводить випробування тканини на міцність і стійкість кольору, отримує всі відповідні сертифікати на тканину, що підтверджують її безпеку. Тому вирішальне значення при виробництві дитячого одягу перевірений виробник приділяє підбору правильної тканини і фурнітури. Всі тканини, які використовуються при виробництві дитячого одягу «Panda Kids», мають сертифікат, що підтверджує їх безпеку.

 Неякісні тканини, кажучи науковою мовою, порушують мікроклімат підодягового простору. Тобто коли шкіра не дихає, ми потіємо, створюється ефект парника. Крім того, синтетичні матеріали можуть виділяти цілий ряд токсичних шкідливих речовин. У підсумку, від такого одягу в кращому випадку псується настрій, в гіршому - виникають серйозні проблеми зі здоров'ям.

Тому вкрай важливо, щоб шкільна форма була якісною і перевіреною. Тоді вона матиме позитивний вплив на здоров'я, самопочуття і успішність школярів. Одяг повинен бути легким, м'яким та зручного крою. Школяреві потрібно в ньому однаково зручно стрибати і бігати.

Залишається питання, чому дитячий одяг часто коштує стільки ж, скільки і дорослий, і навіть дорожче? Вимоги до дитячої продукції набагато вище, ніж до дорослого. Процедура реєстрації та сертифікація, серйозні обмеження у виборі матеріалів, певні вимоги до якості швів, більше ручної праці - все це збільшує собівартість. Деякі люблять згадувати, що раніше дитячі товари коштували набагато менше, ніж дорослі, але тоді держава дотувала підприємства, щоб стримувати зростання цін. Сьогодні ціноутворення визначає ринок.

Підсумовуючи вищесказане, варто виділити основні поради для батьків, на які треба звернути увагу, купуючи шкільну форму:

1. Маркування. На етикетці обов'язково має бути позначка "ЕАС" (знак відповідності ТР ТС) і вказані виробник, країна, дата виготовлення, склад з відсотковим вмістом матеріалів як верху, так і підкладки, розмір, інформація по догляду.

2. Сертифікат відповідності. При покупці форми вимагайте у продавця сертифікат відповідності. Згідно з технічним регламентом ТР ТЗ 007/2011 "Про безпеку продукції, призначеної для дітей та підлітків" (п. 4 ст. 12), шкільна форма підлягає обов'язковій сертифікації. Перш, ніж надійти в продаж, вона повинна пройти випробування в акредитованій лабораторії, де перевіряються всі необхідні показники, в тому числі, токсичність, гігроскопічність, повітропроникність і так далі. За підсумками успішного проходження випробувань виробник отримує сертифікат відповідності.

3. Склад тканини костюмів. Найкращим вибором для тканини верху буде шерсть, віскоза, можливо з невеликим додаванням еластану або спандекса (2-5%), а ось поліестеру рекомендується не більше 70%. Найкращий варіант тканини підкладки - віскоза.

4. Склад тканини сорочок і блуз. Вибирайте ті, що на 100% зроблені з натуральних волокон (бавовна, льон), віскози, або сумішевих тканин з вкладенням поліестеру або поліаміду не більше 20-30%.

5. Запах. Відмовтеся від дитячого одягу, що має різкий запах. Це може бути ознакою використання неякісної тканини і різних хімічних просочень.

 

ФОРМА ДЛЯ МАЛЬЧИКОВ

 

ФОРМА ДЛЯ ДЕВОЧЕК

  • 23 июля 2018 г.
  • Автор Алла Рудь

Добавить комментарий